You are here:

Biz Kimiz

BİZ KİMİZ ?

Toros Makina 1999 yılında Mersinin Anamur ilçesinde kurulmuş ve günümüze kadar bir çok projede yer alıp, %100 müşteri memnuniyeti projeleri tamamlamıştır. Aile şirketi olan Toros Makina, Baba Yakup Emil ve çocukları ile birlikte sekiz kişilik yönetime sahiptir.Kardeşlerin tamamı beş erkek ve iki kız kardeş dahil iş makinası kullanabilmektedir

Toros Makina aynı zamanda güçlü makina filosu ve tecrübeli personeli ile Akdeniz’in en büyük şirketlerinden biri olarak sektöre yön vermektetir.

Firmamız surekli yenilenen makina filosu ile , hepsi alanında uzman 38 personeli ile hafriyat hizmetlerini devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ
Yüzyılın inşaat teknolojilerine sahip güçlü altyapı ve iş deneyimi ile insanların, kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet ediyoruz. Vizyonumuz birlik, beraberlik ve yeniliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Toros Makina sağlam temeller üzerine kurulmuş, kendini her geçen gün yenileyen ve yeniliklere önem veren bir firmadır. Sürekli yenilenen güçlü makina filosu ile %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaya özen göstermektedir.